Ubezpieczenia życia i zdrowia

Ubezpieczenia zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne to kompleksowy program opieki medycznej. Bez względu na to gdzie jesteś, masz dostęp do renomowanych placówek medycznych w całej Polsce. Jeżeli chcesz kupić ubezpieczenie nie tylko dla siebie, ale także dla najbliższej rodziny warto poszukać pakietu rodzinnego. Taki produkt jest zwykle tańszy oraz dostosowany do potrzeb wszystkich członków rodziny (opieka zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci).

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie to jedno z rozwiązań, o którym trzeba pomyśleć stosunkowo wcześnie, by w przyszłości nasze rodziny nie zostały bez środków do życia. Dowiedz się, jak zapewnić bezpieczeństwo finansowe sobie, Twojej rodzinie lub pracownikom Twojej firmy. Dzięki gwarancji uregulowania zobowiązań finansowych ubezpieczonego, pozwala na zachowanie stabilności finansowej w razie nieszczęśliwego zdarzenia. Zakres ubezpieczenia można rozszerzyć dzięki licznym opcjom dodatkowym.

NNW indywidualne

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków lub – w razie rozszerzenia ochrony – również następstwa innych zdarzeń objętych umową ubezpieczenia.

Grupy otwarte

Ubezpieczenie to przeznaczone są dla licznych grup osób. Zapewniają wypłatę świadczeń przy stosunkowo niskich składkach. Mogą z nich korzystać pracownicy firmy, uczniowie, studenci a także członkowie stowarzyszeń. Dzięki ubezpieczeniu uzyskują dostęp do szerokiego pakietu świadczeń.

Call Now Button